Je to malý bonbón pre človeka…

Legendárny Summer of Love splodil veľa osviežujúcich nápadov, ale iba Ferrero prišlo s takým, ktorý zostáva svieži už viac ako 45 rokov.
Dnes môžeme povedať, že to bol malý bonbón pre človeka, ale veľký skok k osvieženiu pre ľudstvo.

Slávnostná premiéra

V tomto svete si jeden musí urobiť meno. Chytľavý námet funguje najlepšie - preto Ferrero neváhalo a premenovalo "osviežujúce mentolky" na "Tic Tac"

Písal sa rok 1970 a nová značka pritiahla veľkú pozornosť. Názov Tic Tac bol inšpirovaný typickým zvukom, ktorý je počuť pri otváraní a zatváraní škatuľky - nové meno sa ujalo a Tic Tac sa stal rýchlo hviezdou.

Tanec s bonbónmi

Osemdesiatky boli prielomové - tak pre svet ako aj pre Tic Tac. Prudko narastajúci predaj, expanzia do všetkých piatich kontinentov a uvedenie nových príchutí boli míľnikmi dobrých časov pre najpopulárnejšie bonbóny na svete.

Tic Tac pokračoval vo svojej sviežej a úspešnej ceste a príchute Orange a Mint sa stali najobľúbenejšími príchuťami všetkých čias.

Vitajte v Minternetu

Deväťdesiate roky boli obdobím vytrvalého rastu. Tic Tac sa stal jednou z najobľúbenejších cukroviniek na svete. Bolo to ako vo filme - z malého bonbónu vyrástol celosvetovo vychýrený "osviežujúci" gigant - nebolo nič, čo by mohlo Tic Tac zastaviť. Ako sa značka vyvíjala, škála príchutí sa rozrastala a tešila a prekvapovala svojich verných fanúšikov. Mint, Orange, špeciálne edície - Tic Tac to všetko má!

Stále jeden tím

Stále svieži, stále spolu, stále jeden úspešný tím. Stále radi spomíname na vrelé prijatie príchutí Spearmint alebo Cherry Passion...Od tých čias rozmaznávame našich fanúšikov novými sezónnymi príchuťami niekoľkokrát ročne a - k našej radosti - tento spôsob osviežovania ponuky zdá sa byť veľmi šťastný.

Osviež svoju myseľ

Juno, Dr. Doolitle, Rockeri, Do Ríma s láskou - áno Tic Tac sa dostal na filmové plátno. Tic Tac sa dostal aj do televízie - zohral svoju úlohu v seriáloch Priatelia, Will & Grace, Simpsonovi a tiež Dr. House.

Tento jemný posun smerom k popkultúre znamená pre Tic Tac veľa. Dokazuje, že osviežujúca sila Tic Tac sa dostala do všeobecného povedomia.